Błękitni Ropczyce - KS Przełęcz PPMD Dukla  3 - 2 (2-0)

Przełęcz: Siuta K - Korzeń M , Dudzik H , Plata P , Jurczyk T - Mierzejewski M , Mierzejewski T , Lenik M , Żarnowski G , Kudła K - Pasterkiewicz M (50' Sereda Ł)

Bramki :

• Lenik M ( Korzeń M ) - strzał z rzutu karnego
  • Mierzejewski M ( Żarnowski G ) - strzał z okolic 10 m

W upalną sobotę pojechaliśmy na wyjazd do Ropczyc , po to , aby powalczyć o kolejne punkty do tabeli Podkarpackiej I Ligi Juniorów Młodszych z drużyną Błękitnych . Mecz rozpoczęliśmy bardzo źle , bo po zaledwie kilku minutach gospodarze wychodzą na prowadzenie. Po wrzutce w pole karne z prawej strony zawodnik miejscowych umieszcza piłkę w siatce . 1 - 0 . Po kilkudziesięciu minutach gospodarze podwyższają wynik . Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego zawodnik gospodarzy wrzuca w pole karne , gdzie do piłki dochodzi kapitan Błękitnych i zdobywa bramkę głową . 2 - 0 . Na osiem minut do końca pierwszej połowy , Korzeń wyrzucił aut pod nogi Lenika a ten ominął kilku rywali i wbiegł w pole karne i został sfaulowany . Rzut karny precyzyjnie wykonał sam poszkodowany , mimo że bramkarz wyczuł jego intencje . 2 - 1 . Do przerwy wynik nie uległ zmianie . Po zmianie stron wreszcie zaczęliśmy przeprowadzać składne akcje i dzięki temu w 50 minucie bramkę zdobył Mierzejewski po akcji Żarnowskiego z lewej strony boiska. 2 - 2 . W 72 minucie fatalny błąd popełnił Siuta przy wybijaniu " piątki " . Wybił pod nogi rywala ,a ten wbiegł z piłką w pole karne i się nie pomylił . Resztkami sił chcieliśmy wywieść z Ropczyc remis , ale na kilka minut przed końcem dogodnej sytuacji nie wykorzystał Mierzejewski po podaniu młodego Seredy .

Następny mecz rozegramy w sobotę 14 czerwca , u siebie podejmiemy Unię Nowa Sarzyna. Początek meczu o g.13 !!!